herbBytom

Kafelkowanie i malowanie – Bytom

Wraz z podjęciem decyzji o remoncie mieszkania, spada na nas wiele obowiązków. Musimy odpowiednio przygotować i zabezpieczyć lokal, kupić materiały budowlane i nieraz rozpocząć prace na własną rękę. Jednak kafelkowanie podłóg czy malowanie ścian wymaga więcej umiejętności niż może się wydawać. Oczywiście możemy próbować wykonać te prace samodzielnie, ale nie mamy żadnej gwarancji, że efekt będzie zadowalający. Jeśli mieszkasz w Bytomiu lub miastach ościennych, skontaktuj się z nami i pozwól, by nasi specjaliści wykonali remont  za Ciebie.

Kafelkowanie z pozoru wydaje się proste, wystarczy nałożyć klej na płytki i przytwierdzić je do pożądanej powierzchni, kilka godzin pracy i gotowe. Niestety nie jest to takie łatwe. Przy kafelkowaniu istotna jest technika układania płytek, ich wypoziomowanie, a także dobór materiałów spoinujących. Już lekkie odchylenie może zaburzyć linie styku płytek na całej długości, co burzy harmonię i wygląda nieestetycznie. Nasi fachowcy dzięki wieloletniemu doświadczeniu bez trudu położą kafelki w dowolnym pomieszczeniu. Możesz być pewien, że zrobią to z największą starannością, a efekt przerośnie Twoje oczekiwania.

Malowanie ścian również wymaga od wykonawcy precyzji, ale także użycia siły fizycznej. Niedoświadczony malarz może mieć problem z dokładnym kryciem farbą i w konsekwencji zmarnuje wiele czasu. Wybierając naszą firmę masz gwarancję, że każdą zleconą pracę wykonamy szybko i terminowo. Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu budowlanego, a dzięki wieloletniej współpracy z lokalnymi hurtowniami mamy dostęp do szerokiego asortymentu materiałów budowlanych w preferencyjnych cenach. Dzięki temu nasza oferta jest tak korzystna, a Ty możesz zaoszczędzić.

Przed rozpoczęciem pracy prowadzimy szczegółowe konsultacje, aby doprecyzować nawet najmniejsze detale lokalu. Przygotujemy projekt wybranych pomieszczeń, obliczymy koszt inwestycji oraz czas jaki będzie potrzebny na jej realizację. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad przebiegiem remontu i nic Cię nie zaskoczy.

Działamy na terenie Bytomia i innych miast województwa śląskiego. Jeśli szukasz wykwalifikowanego zespołu fachowców, skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące kafelkowania, malowania i innych prac remontowych.