herbBytom

Remont kuchni, łazienki, pokoju – Bytom

Gdy planujemy generalny remont w mieszkaniu, największą uwagę przykładamy do finansów. W zależności od zakresu planowanych prac i ilości pomieszczeń, wydatki będą rosnąć. Miesiącami odkładamy na realizację swojego wymarzonego projektu i gdy w końcu możemy rozpocząć remont, brakuje nam doświadczonych rąk do pracy. Warto pomyśleć o wykwalifikowanych fachowcach, którzy znacząco przyspieszą prace remontowe i zagwarantują precyzję ich wykonania. Jeszcze dziś skontaktuj się z nami i sprawdź w czym możemy Ci pomóc.

Mówiąc o generalnym remoncie najczęściej mamy na myśli remont łazienki i kuchni. To dwa pomieszczenia, które wymagają szczególnie dużego nakładu pracy i środków. Renowacja łazienki łączy się ze skuwaniem glazury, wymianą lub przebudową instalacji wodno-kanalizacyjnej i wymianą armatury łazienkowej. Pod względem wykonanych prac jest to najbardziej wymagające pomieszczenie, które generuje duże koszty. Podobnie przedstawia się remont kuchni, w której często kładziemy płytki zarówno na podłogę, jak i na ściany, wymieniamy umeblowanie i sprzęt kuchenny. Inwestując spore pieniądze w tak duże projekty zależy nam, by były one wykonane z jak największą starannością i precyzją, bez nieestetycznych niedoróbek. Wybierając nasze usługi masz pewność, że dołożymy wszelkich starań, by zrealizować Twoje marzenia.

Siedziba naszej firmy mieści się w Bytomiu, ale usługi remontowe świadczymy także w innych miastach województwa śląskiego. Wykonujemy generalne remonty wszystkich powierzchni w mieszkaniu (ścian, sufitów, podłóg), w każdym pomieszczeniu. Zmodernizujemy instalacje wodno-kanalizacyjną w łazience, położymy glazurę w kuchni i wykończymy ściany w dowolnym pokoju. Gwarantujemy wykorzystanie najnowszych technologii i narzędzi, a także materiałów budowlanych najwyższej klasy. Długofalowa współpraca z hurtowniami na Śląsku daje nam dostęp do najlepszych producentów i możliwość negocjacji niższych cen. Nie będziesz się martwić o jakość wykonania, nasi fachowcy to doświadczeni specjaliści, którzy z pasją i zaangażowaniem wykonują swoją pracę. Nim przystąpimy do działania sporządzimy plan pracy ze szczegółowym projektem, dobierzemy technologie i materiały dopasowane do Twojego projektu. Nam również zależy na czasie, więc możesz być pewien, że dotrzymamy wszystkich ustalonych terminów.

Jeśli jesteś z Bytomia lub okolic i szukasz profesjonalnej firmy remontowej, skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez e-mail. Podamy wstępną wycenę Twojego projektu i udzielimy odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania związane z remontem.