Remont mieszkania – Bytom

Podejmując decyzję o rozpoczęciu remontu mieszkania, powinniśmy ją poprzedzić poszukiwaniami odpowiedniej grupy fachowców. Wykonywanie remontu na własną rękę wymaga dużej ilości wolnego czasu i doświadczenia w pracach wykończeniowych, którego czasem nam brakuje, a końcowy efekt nie zawsze będzie zadowalający. W ramach naszej działalności oferujemy Państwu możliwość wykonania kompleksowego remontu całego mieszkania w oparciu o najnowocześniejsze technologie i materiały najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje profesjonalną współpracę i realizację Państwa wymarzonych projektów.

Od lat zajmujemy się remontami mieszkań w Bytomiu i na terenie innych miast Górnego Śląska. Przed przystąpieniem do pracy umawiamy się z właścicielami lokalu na konsultacje, podczas których ustalamy wszystkie istotne szczegóły planowanego projektu. Na podstawie tych rozmów przygotowujemy szczegółowy plan wykonawczy, który ułatwi nam organizację pracy i pozwoli uniknąć nieprzewidzianych niespodzianek. Przygotujemy także szczegółowy, klarowny kosztorys, dzięki któremu będą mogli Państwo oszacować koszty całej inwestycji. Podobnie, jak Państwu, zależy nam na idealnym wykończeniu mieszkania, które będzie cieszyło oczy przez wiele lat. Właśnie dlatego zatrudniamy świetnych fachowców, którzy doświadczenie i umiejętności zdobywali przy wielu realizacjach. To ludzie sumienni, wykonujący swoją pracę z pasją i zaangażowaniem, którym można zaufać. Dołożymy wszelkich starań, by spełnić Państwa oczekiwania i stworzyć przestrzeń, do której będzie się chciało wracać.

W zależności od państwa preferencji, remont mieszkania może obejmować:

  • wykańczanie ścian i sufitów we wszystkich wybranych pomieszczeniach, dowolnie wybraną techniką według wizji klienta,
  • wykańczanie podłóg wraz z doborem odpowiedniej izolacji i wygłuszenia, oraz kładzenie paneli i parkietów,
  • kładzenie mozaiki, płytek, gresów, a także instalacja armatury łazienkowej,
  • wykonanie wszelkich instalacji w mieszkaniu, jak również przeróbka i modernizacja już istniejących.

Siedziba naszej firmy mieści się w Bytomiu, ale prace remontowe wykonujemy także w miastach ościennych. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą. Wykonamy szybką wycenę projektu, doradzimy w doborze różnych technik i wybranych rozwiązań. Dzięki długofalowej współpracy z lokalnymi hurtowniami, możemy wynegocjować preferencyjne ceny materiałów budowlanych. Decydując się na nasze usługi wybierają Państwo solidne wykonanie i wysoką jakość.