Usługi budowlane i remontowe – Chorzów

Remont mieszkania to zawsze spore wydatki i jeszcze większy bałagan. Przed podjęciem tak ważnej decyzji szukamy różnych rozwiązań, materiałów i wyposażenia. W swoich poszukiwaniach nie powinniśmy zapomnieć o odpowiedniej firmie remontowej. Jest mało prawdopodobne, że będziemy mogli szybko i fachowo wykonać wszystkie prace w naszym mieszkaniu. Kładzenie gładzi czy kafelkowanie wbrew pozorom wymaga dużo doświadczenia i wiedzy. Jeśli planują Państwo remont mieszkania, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Od wielu lat świadczymy profesjonalne usługi budowlane i remontowe na terenie Chorzowa i sąsiednich miast w województwie śląskim.

Wiemy, że nawet mały remont obejmuje wykonanie wielu prac, dlatego oferujemy:

  • modernizację wszystkich instalacji w lokalu, zarówno ich modernizację, jak i wykonanie od podstaw,
  • remonty ścian i sufitów w każdym pomieszczeni i w każdej, dowolnie wybranej technice zgodnie z Państwa oczekiwaniami,
  • remonty podłóg obejmujące wymianę izolacji i powierzchni wygłuszających oraz kładzenie drewnianych parkietów i paneli,
  • kafelkowanie wszystkich pomieszczeń z wykorzystaniem płytek ceramicznych, gresów i innych dostępnych materiałów.

Planowanie powinno być podstawą każdego remontu, pozwala uniknąć wielu przykrych niespodzianek i przygotowuje na różne okoliczności. Dlatego przez rozpoczęciem prac spotykamy się z właścicielami lokalu i ustalamy szczegółowy harmonogram. Na podstawie Państwa preferencji i oczekiwań przygotowujemy projekty wybranych pomieszczeń, wraz z wyszczególnieniem wybranych technologii i wykończeń. Jeśli mają Państwo wątpliwości, chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich rozwiązań. Dodatkowo przygotujemy czytelny kosztorys, co pozwoli zaplanować przyszłe wydatki.

Technologia cały czas się rozwija, dlatego staramy się podążać za nowymi trendami i rozwiązaniami. Podczas prac remontowych wykorzystujemy nowoczesne elektronarzędzia i maszyny, które skracają czas pracy i gwarantują wysoką jakość wykończenia. Zależy nam na tym, by efekty naszych prac były trwałe, dlatego stosujemy wysokiej jakości materiały budowlane. Dzięki wieloletniej współpracy z hurtowniami z regionu, możemy wynegocjować atrakcyjne ceny, które obniżą koszty inwestycji.  Nasi wykwalifikowani fachowcy sumiennie i z zaangażowaniem wykonają wszelkie powierzone prace. Mogą być Państwo pewni, że odzwierciedlą projekt w każdym detalu.

Jeśli szukają Państwo zaufanej firmy remontowej działającej na terenie Chorzowa, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail. Chętnie doradzimy i pomożemy w realizacji Państwa projektu.