Usługi budowlane i usługi remontowe w Katowicach

Jeśli marzysz o odświeżeniu swojego domu lub mieszkania w Katowicach, warto zainwestować w pomoc fachowców. Tylko wtedy będziesz mieć pewność, że wszelkie prace przebiegną zgodnie z planem i harmonogramem. Dlatego też już dziś skontaktuj się z nami i skorzystaj z oferowanych przez nas usług remontowych i budowlanych.

Jesteśmy firmą, realizującą zadania z zakresu usługi remontowych i budowlanych na terenie zarówno Katowic, jak i pozostałych miast konurbacji górnośląskiej (Bytom, Chorzów, Zabrze, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskiej). Zlecenia przez nas realizowana przekładają się na zadowolenie setek klientów z całego województwa.

Dokładnie dbamy o selekcję naszych pracowników, dlatego też nasz zespół składa się wyłącznie z osób cechujących się sumiennością i profesjonalizmem. Posiadają one wszelkie niezbędne kwalifikacje, podparte wieloletnim doświadczeniem. Praca przy Twoim mieszkaniu lub domu nie jest dla nich wyłącznie świadczeniem usług budowlanych i remontowych – to pasja, której poświęcają się z pełnym zaangażowaniem. Dzięki temu wybierając nas, będziesz mieć pewność, że prace przy Twojej nieruchomości zostaną wykonane z dbałością o każdy detal. Nie będziesz musiał się więcej zastanawiać, czy osoby, którym zlecasz zadania z zakresu usług budowlanych i remontowych będą zajmować się rozmową lub spożywaniem używek. Sprawdzamy naszych pracowników również pod kątem nałogów, dlatego też nie trafisz wśród nich na osoby palące i pijące.

Na nasze usługi budowlane i remontowe składają się:

  • Standardowa lub artystyczna (według wizji klienta) realizacja ścian, podłóg oraz sufitów;
  • Przeróbki istniejących ścian oraz instalacji w kuchni, łazience i pokojach mieszkalnych;
  • Przearanżowywanie pomieszczeń zgodnie z Twoimi potrzebami;
  • Prace wykończeniowe wszelkich powierzchni.

Korzystamy tylko i wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. Dzięki długofalowej współpracy z hurtowniami budowlanymi jesteśmy w stanie wynegocjować niższą cenę materiałów budowlanych, co sprawia, że możemy znacznie obniżyć koszt całej usługi budowlanej lub remontowej.

Przed przystąpieniem do pracy sporządzamy klarowny kosztorys, który zapewni Ci wgląd w każdy szczegół w realizowane przez nas usługi budowlane i remontowe. Nie musisz obawiać się dodatkowych lub ukrytych kosztów. Z nami będziesz dokładnie wiedzieć, ile pieniędzy wydajesz na realizowane przez nas usługi budowlane i remontowe.

Jesteś właścicielem nieruchomości w Katowicach i szukasz najlepszych fachowców do realizacji zadań z zakresu usług budowlanych i remontowych? Zgłoś sie do nas już dziś!